Sesja stylizowana Poznań – czyli Alicja w Krainie Czarów!

sesja stylizowana poznań

Sesja stylizowana – niecodzienna pamiątka z magią w tle.

Cześć! Dzisiaj postanowiłam podzielić się rezultatem jednej z moich ostatnich sesji fotograficznych – czyli sesji stylizowanej na Alicję w Krainie Czarów. W młodości przepadałam za czytaniem różnego rodzaju baśni i historii – począwszy od Małego Księcia, a skończywszy na Harrym Potterze. Dzisiaj nie żałuję, bo nie dość, że ubarwiały mi dzieciństwo, tak dzisiaj dostarczają mi mnóstwo pretekstów, by odbiegać od sesji codziennych w te niecodzienne! Sesja stylizowana wymaga nieco więcej cierpliwości niż klasyczna sesja fotograficzna. Obróbka zdjęć wymaga też większej atencji. Niemniej jednak – zazwyczaj, im coś wymaga większej pracy, tym później więcej satysfakcji za sobą niesie. Sądzę. że ta prawda sprawdza się również w przypadku sesji stylizowanej!

seaja stylizowana dziecięca

Sesja stylizowana – Poznań

Gdzie wykonać tego typu sesję? Rzeczona sesja stylizowana powstała w Poznaniu. W przypadku tego – specyficznego tematu – kluczowe są wykorzystane przy sesji rekwizyty, które jednoznacznie kojarzą się z daną tematyką. Oczywiście wymagają one zabawy już w programie graficznym, gdzie możemy manipulować ich wielkością, perspektywą i nasyceniem. Zabawa jest jednak przy tym przednia, a bohaterka sesji ma świetną pamiątkę, która jeszcze nie raz rozbudzi Jej wyobraźnię. Tak czy owak – spośród fotografii, te zdecydowanie wyróżniają się wśród rodzinnych pamiątek.

sesja dziecięca poznań stylizowana

sesja fotograficzna alicja w krainie czarów

A na koniec mały kolaż. Wygląda fajnie? Masz podobny pomysł i chcesz go wcielić w życie? Napisz do mnie, a razem  stworzymy świetną sesję stylizowaną na dowolny temat literacki czy filmowy. 🙂

sesja stylizowana kolaż dziecięca

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s