SESJA RODZINNA Poznań i okolice

Z miłą chęcią zapraszam na sesje rodzinne, w podstawowym gronie, jak i te pokoleniowe z dziadkami, dziecięce oraz typowe sesje roczkowe. W fotografii rodzinnej staram się skoncentrować na emocjach i relacji pomiędzy poszczególnymi członkami rodziny.

Oczywiście fotografia rodzin to najczęściej świetna zabawa zarówno dla dzieci jaki i rodziców, nie tylko w plenerze, ale także w studio.  Staram się by atmosfera podczas sesji odpowiadała wszystkim, tak by końcowy efekt w postaci wspólnych ujęć był pamiątką na lata. Podczas sesji realizujemy różne pomysły, zarówno moje jak i te przedstawione przez Państwa.

Czast trwania sesji: ok. 45 minut -1,5  h

PAKIETY sesji rodzinnych:

PAKIET MINI (cena 380 zł)

 • 10 fotografii – wyselekcjonowanych i poddanych profesjonalnej obróbce przesłanych drogą
  elektroniczną 
 • do 2 stylizacji

PAKIET MINI PLUS (cena 410 zł)

 • 10 fotografii – wyselekcjonowanych i poddanych profesjonalnej obróbce przesłanych drogą
  elektroniczną 
 • do 2 stylizacji
 • 10 zdjęć wywołanych w formacie 23 x 15 cm/21×15 cm, zapakowanych w ozdobne pudełko

PAKIET STANDARD (cena 440 zł)

 • 15 fotografii – wyselekcjonowanych i poddanych profesjonalnej obróbce przesłanych drogą
  elektroniczną 
 • do 3 stylizacji

PAKIET STANDARD PLUS (cena 470 zł)

 • 15 fotografii – wyselekcjonowanych i poddanych profesjonalnej obróbce przesłanych drogą
  elektroniczną 
 • do 3 stylizacji
 • 15 zdjęć wywołanych w formacie 23 x 15 cm/21×15 cm, zapakowanych w ozdobne pudełko

PAKIET MIDI (cena 500 zł)

 • 20 fotografii – wyselekcjonowanych i poddanych profesjonalnej obróbce przesłanych drogą
  elektroniczną 
 • do 4 stylizacji

PAKIET MIDI PLUS (cena 540 zł)

 • 20 fotografii – wyselekcjonowanych i poddanych profesjonalnej obróbce przesłanych drogą
  elektroniczną
 • do 4 stylizacji
 • 20 zdjęć wywołanych w formacie 23 x 15 cm/21×15 cm, zapakowanych w ozdobne pudełko

DODATKOWE OPCJE:

 • dodatkowe zdjęcia ponad pakiet: 20 zł/szt
 • każda dodatkowa odbitka 3 zł/szt
 • fotoobrazy (cena zależna od formatu): 50 – 100 zł
 • fotoalbumik – 90 zł

WAŻNE INFORMACJE:

Sesje rodzinne odbywają się w moim nowym studio fotograficznym w Poznaniu na ul. Przygranicznej 4B/6 (domofonem dzwonimy pod 26). Studio znajduje się w dedykowanym fotografii mieszkaniu, klienci mają do dyspozycji miejsce parkingowe (nr10), a dojazd jest szybki i bezproblemowy (zazwyczaj ulicą Dąbrowskiego lub Bukowską). Sesje plenerowe wykonuję w Poznaniu i w najbliższych okolicach. Stylizacje do sesji ustalamy wspólnie wcześniej.

Rezerwacji sesji najlepiej dokonać z min. 1 – 2 miesięcznym wyprzedzeniem, ale warto zawsze zapytać też o wcześniejszy termin. Płatności dokonujemy w dniu sesji fotograficznej lub do 3 dni od sesji przelewem. W przypadku voucherów, płatności dokonujemy przy zakupie vouchera.

W przypadku wystąpienia nieprzewidzianych okoliczności o ewentualnych zmianach terminu sesji prosimy informować najpóźniej 2 dni przed ustaloną datą spotkania.

Istnieje możliwość zakupu surowego materiału z sesji rodzinnej w kwocie 250 złotych.

Fotografia rodzinna – dlaczego warto?

Dlaczego fotografia rodzinna należy do najczęściej wybieranych typów sesji? Można by przypuszczać, że w dobie smartfonów i tysięcy zdjęć jakie wykonuje każdy z nas rocznie, mamy w czym przebierać kiedy przychodzi do zdjęć rodzinnych. Tak się jednak nie dzieje. Wszystkim nam zależy na ostrych, dobrze wykadrowanych i nasyconych kolorystycznie zdjęciach, a tworząc fotografie ad hoc, nie zawsze mamy okazję i cierpliwość, by wykonać dobre ujęcie, szczególnie, że nasze prace są często spontaniczne. 

Sesję rodzinną często wykonuje się przy okazji rodzinnych okazji, jak chrzest, roczek czy chociażby przyjazd dziadków z dalekich stron. Zdjęcia rodzinne stanowią wówczas świetną pamiątkę, a ich wywołana wersja cieszy oko przez całe życie. Sesje rodzinne w Poznaniu są bardzo popularne zarówno wykonywane w studio, jak i w plenerze. 

W Poznaniu mamy do dyspozycji mnóstwo świetnych miejsc, by wykonać przepiękne wiosenne, letnie i jesienne zdjęcia rodzinne – np. park sołacki, centrum z ciekawą architekturą, jezioro kierskie z pięknym, klimatycznym pomostem, czy nawet mój lokalny park w Przeźmierowie, który jest zaopatrzony w mnóstwo małej architektury świetnie uzupełniającej daną fotografię. 

Zdjęcia rodzinne – pomysł na prezent

Sesje rodzinne w Poznaniu to również pomysł na wyjątkowy prezent. Na voucher prezentowy może złożyć się nawet kilka osób i nie stanowi on kolejnego wydumanego prezentu, lecz jest przyczynkiem do stworzenia cudownej pamiątki na lata i jest czymś oryginalnym w czasach kiedy czasami już szukamy podarków na siłę. 

Sesje wykonuję zwyczajowo w moim studio fotograficznym w Przeźmierowie koło Poznania, dokąd szybko można dojechać ulicą Bukowską lub Dąbrowskiego. Jest też opcja sesji plenerowej. 

W moim studio dysponuję ponad 20 tłami fotograficznymi do sesji rodzinnych, a także wieloma akcesoriami, dzięki czemu możemy każdej fotografii nadać unikatowy styl – np. boho. Moje akcesoria sprawiają też, że najmłodsi modele nigdy w trakcie wykonywania fotografii rodzinnej się nie nudzą. 🙂 Jeżeli szukasz fotografki do wykonania rodzinnych zdjęć, wówczas zachęcam do kontaktu – chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania. 🙂