Moje nowe studio znajduje się w Poznaniu, przy ulicy Przygranicznej 4B/6. Najłatwiej dojechać do niego od ulicy Dąbrowskiego. Przeprowadziłam się do niego 28 października 2022, więc jest to całkiem świeża sprawa! 🙂 Dotychczas wykonywałam zdjęcia w moim domu w Przeźmierowie na ulicy Morelowej 4 i pod tym adresem nadal będą do odbioru odbitki. Oba adresy są zresztą bardzo blisko siebie – dzieli je jakieś 600 metrów.

W starym studio miałam do dyspozycji około 20 m2, więc dosyć szybko z niego wyrosłam. Było przytulnie i domowo, ale chcąc się rozwijać musiałam w końcu podjąć decyzję o przeprowadzce. Obecnie studio znajduje się w dedykowanym pod to mieszkaniu, które całkowicie poświęciłam na potrzeby fotografii. Mamy tam łącznie 45 m2, a do dyspozycji gości jest oczywiście łazienka oraz miejsce parkingowe (nr10). Przy szlabanie wystarczy wpisać nr 26, a dalej już poprowadzę. 🙂

Zazwyczaj wykonuję w nim sesje noworodkowe, dziecięce, ciążowe oraz portretowe i rodzinne. Praca w studiu zapewnia kontrolowane warunki fotografowania, a profesjonalne lampy, których używam, tworzą idealne światło niezależnie od przyjętej konwencji zdjęcia. Ponadto fotografia studyjna zapewnia najlepszą możliwą jakość. Posiadam mnóstwo gadżetów, rekwizytów, ubranek i sukni, które doskonale sprawdzają się, by ubarwiać fotografie. Część z nich wykonuję samodzielnie i stale uzupełniam swoje zapasy, więc wybór jest naprawdę spory!

Oczywiście wykonuję zdjęcia również poza studiem – jeżeli bardzo Państwu zależy na sesji w plenerze, domu lub innym ważnym miejscu. A tak wygląda moje studio w Poznaniu: